02126600001-3

منشور اخلاقی

مقدمه:
حضور دانشجویان در آکادمی‌NLP ایران ملزم به رعایت قوانین و ظوابط اخلاقی میباشد, این منشور اخلاقی در جهت رسیدن به اهداف آکادمی و بالا بردن سطح خدمات آموزشی مدرسین و دانشجویان تنظیم گردیده است.
لازم میدانیم که برای وصول به اهداف آکادمی و حفظ جایگاه والای علمی آن کلیه همکاران و دانشجویان این منشور اخلاقی را مطالعه نموده و به آن پایبند باشند.

اصول اخلاقی :
–  دانشجویان در جهت نیل به بالاترین سطح علمی تلاش می کنند تا جدیدترین یافته ها و اطلاعات علمی و پژوهشی مرتبط با علوم ارتباطات و موفقیت های شخصی و حرفه ای را کسب نمایند.
–  دانشجویان فارغ التحصیل از این مؤسسه اجازه دارند فقط در محدوده ی تخصصی و حرفه ای خود از علوم مربوطه برای کمک به مراجعین خود استفاده کنند لازم به ذکر است که حوزه ی تخصصی افراد را فقط مراکز معتبرعلمی و دولتی مشخص می نماید.
–  همکاران و دانشجویان فارغ التحصیل موظف به رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای می باشند.
–  همکاران موظف هستند صلاحیت، شایستگی و توانایی های خود را به کار گرفته تا در جهت بالا بردن کیفیت زندگی، خانوادگی افراد و نیل به جامعه ای سالم براساس اصول قوانین کشورعمل نمایند.
–  اعضاء موظفند در صورت مواجه شدن با مسئله ای که درصلاحیت علمی و حرفه ای خود نمی باشند مداخله ننموده و مراجعین را به افراد ذیصلاح معرفی نمایند.
–  جهت ممانعت از هرگونه سوءاستفاده، فارغ التحصیلان رشته های هیپنوتراپی، ان. ال. پی و خانواده درمانی در صورتی می توانند خود را درمانگرمعرفی نمایند که مجوز درمان را ازمراجع ذیصلاح داشته باشند.
–  از آن جایی که این آکادمی مطالب علمی و آکادمیک را تدریس می نماید، تلفیق مباحث علمی با هرگونه روش های غیرعلمی و غیرمجاز، اخلاقی و حرفه ای نبوده و مسئولیت آن به عهده ی خود افراد می باشد.
–  هیپنوتراپی اریکسونی فقط در جهت ایجاد انگیزه و کمک به مراجعین بوده تا بتوانند به توانایی ها و شایستگی های فردی خود دست یابند، بنابراین انجام هرگونه کار نمایشی و قدرت نمایی برخلاف شئونات اخلاقی و حرفه ای می باشد و استفاده از آنها اکیداً از نظر این آکادمی ممنوع می باشد.
–  دانشجویان و فارغ التحصیلان فقط در صورتی می توانند فعالیت آموزشی انجام دهند که صلاحیت علمی و توانایی های آن ها مورد تائید قرارگرفته و مجوزهای قانونی لازم را کسب نموده باشند.
–  مدرسین و همکاران موظف هستند درسمینارها و کارگاه های بازآموزی شرکت نموده و جهت ارتقاء علم و دانش خود اقدام نمایند.
–  مدرسین در حوزه ی آموزش، موظف به پیروی ازسرفصل ها و استانداردهای آکادمیک می باشند.
–  با توجه به این که دوره های ان .ال. پی وهیپنوتراپی اکثراًعملی بوده، لذا تدریس مجازی آن غیراستاندارد می باشد.
–  همه افرادی که توسط این مجموعه آموزش می بینند و در آزمون های تئوری وعملی موفق می شوند می توانند در صورت رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای تقاضای مدرک نمایند.
–  در صورت مشاهده هرگونه تخلف اخلاقی و حرفه ای و یا شکایات واصله درمورد فارغ التحصیلان هیئت مدیره به صورت عادلانه و بی طرف تخلف را پیگیری نموده و در صورت لزوم مدرک فرد لغو خواهد شد.

تعهد نامه:
چنانچه شرکت کنندگان در دوره، درخواست مدرک یا گواهی نمایند، مدارک ارائه شده بین المللی بوده و درتمام کشورها معتبر و قابل استفاده می باشد و در ایران به منزله ی گذراندن واحد های درسی مذبور بوده و فارغ التحصیلان جهت استفاده هر نوع واحد شغلی از قبیل مشاوره، درمان و… نیاز به اخذ مجوز از مراکز ذیصلاح می باشند، در این خصوص آکادمی هیچ مسئولیتی نخواهد داشت. 

موارد فوق تائید می شود.

giay nam depgiay luoi namgiay nam cong sogiay cao got nugiay the thao nu