02126600001-3
ان ال پی, کوچینگ, nlp, coaching

شخصیت شناسی

در دنیای امروز که هدف انسانها رسیدن به موفقیت در جنبه‌های مختلف زندگی می‌باشد ضرورت ایجاد می‌شود تا هر انسانی به شناخت عمیق فردی و دیگرشناسی بر مبنای استانداردهای علمی بپردازد. اناگرام (شخصیت شناسی) یکی از برجسته ترین علوم شناختی در سراسر جهان می‌باشد.
شما با اناگرام (شناخت تیپ‌های نه گانه شخصیتی) می‌توانید خودتان را عمیق‌ و کامل بشناسید‌، نقاط ضعف و قوت خود را تشخیص دهید و حتی استعدادها و توانمندی های خود را دقیق شناسایی کنید.
از آنجا که ارتباطات در حوزه‌های مختلف  بخش عظیمی از زندگی هر فردی را تشکیل می‌دهد، می‌بایست نسبت به انسانها (علائق‌، سلیقه‌ها، نیازها و…) شناخت دقیقی داشته باشیم و اناگرام می‌تواند شما را به یکدیگر شناسی علمی مجهز کند تا حوزه‌ی ارتباطاتتان متحول شده و به نتایج باور نکردنی دست یابید‌، چرا که دیگر با توجه به نقشه‌ی ذهنی و دنیای فردیتان نسبت به دیگران قضاوت نمی‌کنید بلکه با توجه به نقاط ضعف و قوت فرد مقابلتان رابطه را راهبری می‌کنید تا به نقطه هدف برسید.
اناگرام دیدگاه بسیار وسیع و گسترده‌ای را به انسان‌ها هدیه می‌کند و در هر مکان و زمانی که هستید ابزاری قدرتمند در اختیار شما می‌گذارد تا بهترین انتخاب‌ها و تصمیم‌ها را اتخاذ و در حوزه‌ی شغلی‌، اجتماعی‌، خانوادگی نتیجه‌ی بهتری حاصل نمایید.
اناگرام می‌تواند با در نظر داشتن توانمندی انسان‌های مختلف‌، هر انسانی را در جایگاه مخصوص به خودش قرار دهد تا استعدادهایش را بروز نماید و مسیر رسیدن به تکامل و موفقیت را سریع و آگاهانه‌تر طی کند.
شما با شناسایی ذاتی افراد به خصوص نزدیکان‌، دوستان و خانواده روابط عاطفی و کاری بهتری برقرار می‌کنید و به عوامل شکل گیری رفتارها و خصلت‌های فردی‌، اجتماعی‌، علائق و… خودتان و دیگران می‌رسید و مسیر تغییر را آگاهانه طی می‌کنید و برای تمام نقاط مثبت خود اعتماد به نفس بالاتری پیدا خواهید کرد.
اگر می‌خواهید مسیر موفقیت و پیشرفت خود را در جنبه‌های مختلف (خانوادگی‌، شغلی‌، اجتماعی و …) سریع‌تر و مطمئن‌تر پیش ببرید و یا اینکه جواب تمام سؤالات خود را نسبت به خودشناسی و دیگر شناسی پیدا کنید‌، علم اناگرام می‌تواند پاسخی برای تمام پرسش‌های شما باشد.

گذاشتن باسخ

giay nam depgiay luoi namgiay nam cong sogiay cao got nugiay the thao nu