02126600001-3

آموزش حین خدمت برای کارمندان

ان ال پی, کوچینگ, nlp, coaching

آموزش حین خدمت برای کارمندان

سازمان‌های آینده‌اندیش و موفق به این نتیجه رسیده اند که حمایت از کارکنان و فراهم نمودن موجبات رشد آنها به اندازه انجام کار مهم است. آنها به این حقیقت واقفند که افراد بدون رشد و مهارت نمی‌توانند در کار موفق شوند بنابراین سازمان‌های موفق به بررسی و ارزیابی عملکردها و دوره‌های آموزشی اهمیت زیادی داده و زمان و هزینه‌ای برای رشد کارمندان خود اختصاص می‌دهند. در این نوع سازمان‌ها معمولا ارتباط بین مدیر و کارمند به گونه‌ای است که کارمندان همواره درحال یادگیری هستند. شما می‌توانید با دانش و تکنیک‌های NLP سازمان خود را به کارآیی بالا هدایت کنید. کارفرمایان پیشرو و ترقی خواه، همواره تلاش می‌کنند که فرهنگ آموزش را در جلسات و سازمان خود نهادینه کنند.

سبک مدیریت مدرن سعی می‌نماید که درمحیط کار، فضایی ایجاد نماید که کارمندان از انگیزه و قوه ابتکار خود نهایت استفاده را بنمایند.
کیفیت عملکرد سازمانها کاملا بستگی به کیفیت کار کارکنانشان دارد. بنابراین ما این فرصت را برای شما فراهم می‌کنیم تا بتوانید بین خود و افراد گروهتان ارتباطی مؤثر و موفق برقرار نمائید. شما می‌توانید در سازمان خود، خود انگیزی، تعهد و مسئولیت پذیری را بالا ببرید تا همکاران شما احساس با ارزش بودن نمایند و بتوانند در سازمان شما محیط کاری فعال، پربار، با نشاط و با هدف ایجاد نمایند.
اگر در موقعیتی هستید که دیگران زیر نظر شما کار می‌کنند و خواهان به ارمغان آوردن منافع زیاد و محیطی آکنده از عشق و فعالیت هستید، آکادمی بین‌المللی ان. ال. پی با کادری مجرب و متخصص در کنار شما خواهد بود.

گذاشتن باسخ

giay nam depgiay luoi namgiay nam cong sogiay cao got nugiay the thao nu